Dodany: 2011-11-07 12:57:27
 

Przebieg egzaminu na prawo jazdyJednym z ważnych egzaminów jest egzamin państwowy na prawo jazdy. Test jest złożony z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Teoretyczną stanowi test wielokrotnego wyboru pisany na komputerze. Test teoretyczny ma 22 pytania.

 

Jest to pierwsza odsłona egzaminu państwowego. Teoretycznej wiedzy można się nauczyć wskazuje instruktor szkoły nauka jazdy poznań. Po zaliczeniu części teoretycznej czyli zdaniu go minimum z 20 punktami bo tyle stanowi akceptowalny limit błędów. Następnie idziemy na placyk i wykazujemy się znajomością budowy silnika i świateł. Kolejnym etapem egzaminu praktycznego jest wykonanie manewrów na placyku co znaczy jazdę po łuku do przodu i tyłu oraz ruszanie z wzniesienia.

 

Szkoła nauki jazdy poznań perfekcyjnie potrafi przygotować do manewrów na placyku i ma w swoim posiadaniu własny placyk stwarza szanse na doskonalenie swoich umiejętności w każdym momencie. Kolejno podchodzi się do testu z jazdy po mieście określanego też egzaminem z jazdy w ruchu drogowym. To najgorszy i kończący egzamin jego etap, do jego przejścia potrzeba skupienia i zastosowania całej posiadanej wiedzy w praktyce. Nauka jazdy poznań oferuje kursy po uczciwych cenach, bez przepłacania.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przebieg egzaminu na prawo jazdy
Nick: