Dodany: 2011-11-07 12:55:54
 

Jak zdobyć prawo jazdyZdobycie prawa jazdy to trudna sztuka. Większości nie udaje się to za pierwszym razem, dopiero kolejne podejścia okazują się sukcesem. By uzyskać prawo jazdy najpierw trzeba udać się na kurs przygotowujący, nauka jazdy poznań oferuje takie kursy dla wszystkich chętnych.

 

Po ukończeniu teoretycznej części kursu zdaje się test na komputerze składający się z 22 pytań wielokrotnego wyboru. Po jego zaliczeniu rozpoczyna się praktyczną część kursu, należy do niej nauka jazdy po mieście. To najtrudniejszy etap tylko dobra szkoła właściwie szkoli swoich kursantów- tak jak nauka jazdy poznań. Po ukończeniu 30 godzin jazd, przystępuje się do wewnętrznego egzaminu praktycznego z jazdy, jego zaliczenie oznacza ukończenie kursu. Pierwszy etap za nami- wskazuje nauka jazdy poznań.

 

Teraz przystępujemy do egzaminu państwowego. Jest on analogiczny do testów na kursie prawa jazdy. Najpierw rozwiązuje się test teoretyczny na komputerze, po czym przystępuje się do jazdy na placyku i mieście. Wszystko według podanej kolejności. Zakres materiału i umiejętności jest identyczny jak na teście wewnętrznym organizowanym prze szkołę nauki jazdy.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zdobyć prawo jazdy
Nick: