Dodany: 2011-11-07 12:24:48
 

Jak wygląda kurs dla kierowców przewożących towary niebezpieczneJednym ze specjalnych kursów nauki jazdy jest kurs dla kierowców przewożących niebezpieczne towary. Wymaga prawa jazdy na kategorie wyższe niż B. Głównie o kategorie uprawniające do jazdy ciężarówkami, tirami itp.

 

Chodzi o pojazdy mechaniczne mogące przewozić znaczne ilości towarów. Nauk jazdy poznań oferuje odbycie każdego z takich kursów w szybkim tempie bez strat na jakości. Taki kurs trwa dłużej niż kurs na prawo jazdy kategorii B. Nie jest to jednak znacznie dłużej. Z czego składa się taki kurs? Z części praktycznej i teoretycznej. Jedna i druga trwają po 40 godzin. Odbywają się one w takiej samej formie jak kurs kat. B.

 

Placyk manewrowy jest znacznie trudniejszy i nosi nazwę placu poślizgowego. Jazda większymi pojazdami z niebezpiecznymi ładunkami wymaga ostrożniejszej jazdy i znajomości podstawowych właściwości chemicznych przewożonych substancji. Nauka jazdy poznań przygotowała wiele osób do takiego testu z powodzeniem. Sukces naszych klientów to nasz sukces. Kurs nie może być tylko obowiązkiem, ma być przyjemną formą nauki. Nauka jazdy poznań to dobry wybór jeśli chce się zdobyć prawo jazdy wszelkiej kategorii..

Nick: